Gry Pegasus, NES – gry online!

tylko najlepsze gry online z kultowej konsoli Pegasus

Wciągająca strzelanka, powiedział bym, że ta gra to połączenie Battle City z Bomberman’em z akcją przeniesioną w kosmos Zapraszamy ... czytaj dalej, zagraj online!

Oparta o dziś już kultowy film z końca lat ’80 platformowa strzelanka. Część 2 Zapraszamy do gry w Robocop ... czytaj dalej, zagraj online!

W tej grze należy dojść do dziewczyny i uwolnić ją od king konga. Należy uważać na beczki które spuszcza king kong. Dzięki młotkom ... czytaj dalej, zagraj online!

Wcielamy się w postać chłopca który lata na 2 balonach. W tej grze należy pozbawić latające kaczki balonów. Trzeba na nie uważać, bo one ... czytaj dalej, zagraj online!

W tej grze jesteśmy pilotem samolotu którego zadaniem jest unicestwić inne samoloty. Możemy sobie wyobrazić, że jesteśmy w czasach II wojny ... czytaj dalej, zagraj online!

W tej grze statkiem kosmicznym lecimy przez kosmos. Musimy strzelać do innych statków kosmicznych,ponieważ one dotykając nas zabierają nam ... czytaj dalej, zagraj online!

W grze Starforce wcielamy się w statek kosmiczny który walczy w kosmosie z różnymi obiektami latającymi. Naszym zadaniem jest strzelać do ... czytaj dalej, zagraj online!

W tej grze jesteśmy statkiem kosmicznym który musi strzelać. Jeżeli my nie zlikwidujemy muszek to one będą nas zabijać. Gra dla osób ... czytaj dalej, zagraj online!

Wciągająca gra, w której kierujemy czołgiem, niszcząc wrogie czołgi musimy bronić nie tylko siebie ale i orła znajdującego się po ... czytaj dalej, zagraj online!

Dla mnie osobiście kultowa gra, z klimatem, choć wiem, że nie tak znana jak choćby Contra. Polecam wszystkim fanom Pegazusa, ja naście lat ... czytaj dalej, zagraj online!

Reklama


Popularne gry

Sterowanie

  Gramy tylko klawiaturą:

  do góry/do dołu/w lewo/w prawo: użyj strzałek
  Start: naciśnij ENTER
  Select: naciśnij CONTROL
  przycisk B: naciśnij A
  przycisk A: naciśnij S

  Zanim zaczniesz grać kliknij myszką lewym klawiszem myszy w okno z grą!

Gry wg. gatunku

akcja bijatyka kosmiczna kreskówka logiczna motocykl ninja platformowa przygodowa sportowa strzelanka symulator wyścigi zręcznościowa złota piątka

Ostatnie komentarze

Pegasus na Facebook