Gry Pegasus, NES – gry online!

tylko najlepsze gry online z kultowej konsoli Pegasus

Długo szukałem tej gry w Internecie, może dlatego, że na moim kartridżu „64 in 1” z przed lat była, źle nazwana jako Legendry. ... czytaj dalej, zagraj online!

Zapraszamy do gry w Big Nose The ... czytaj dalej, zagraj online!

Zapraszamy do gry w Chip N’ Dale ... czytaj dalej, zagraj online!

Zapraszamy do gry w Chip N’ ... czytaj dalej, zagraj online!

Gra polega na zebraniu różnych owoców i uważaniu na naszego konkurenta. Gdy zbierzemy wszystkie owoce w domku pojawia się ukochana do której ... czytaj dalej, zagraj online!

Wcielamy się w postać myszki która ma za zadanie zebrać wszystkie przedmioty z planszy. Musimy jednak uważać na czyhającego dużego kota i ... czytaj dalej, zagraj online!

W tej grze wcielamy się w małego cyrkowca którego zadaniem jest pokonać przeszkody. W pierwszej rundzie są to płonące koła, w następnym ... czytaj dalej, zagraj online!

Wcielamy się w postać chłopaczka który musi przejść daną planszę. Napotyka on na swojej drodze różne przeszkody np.ślimaki. Po drodze ... czytaj dalej, zagraj online!

Słynna gra Popeye która polega na tym by zbierać serduszka od ukochanej.Jak uzbieramy komplet serduszek to przechodzimy do następnej rundy. ... czytaj dalej, zagraj online!

Jesteśmy chłopcem który musi zebrać kupki piasku żeby przejść do następnej rundy. Musimy w tej grze uważać na ludziki które nas ... czytaj dalej, zagraj online!

Reklama


Popularne gry

Sterowanie

  Gramy tylko klawiaturą:

  do góry/do dołu/w lewo/w prawo: użyj strzałek
  Start: naciśnij ENTER
  Select: naciśnij CONTROL
  przycisk B: naciśnij A
  przycisk A: naciśnij S

  Zanim zaczniesz grać kliknij myszką lewym klawiszem myszy w okno z grą!

Gry wg. gatunku

akcja bijatyka kosmiczna kreskówka logiczna motocykl ninja platformowa przygodowa sportowa strzelanka symulator wyścigi zręcznościowa złota piątka

Ostatnie komentarze

Pegasus na Facebook